Oslava narodenín, nov. 2016 - neuveriteľných 320 rokov

Autor: Slávka Melečková <(at)>, Téma: Oslavy, Vydané dňa: 18. 11. 2016

    Pred mesiacom sme oslavovali 25-ku nášho 1. TK Senior a opäť sme mali vážny dôvod stretnúť sa, pri oslave až 5 okrúhlych narodenín! Dokopy mali naši jubilanti neuveriteľných 2x70 + 3x60 rokov!

    Reštaurácia Bridge v Apollo klube sa osvedčila a znovu bola plná. Netradične v stredu, deň pred 17. novembrom, kedy sa asi celá Bratislava premiestňovala autami „hore-dole“! Nekonečné rady áut spôsobili meškanie mnohých hostí; načas prišli zrejme len tí, čo prišli peši či električkou. Na dobrej nálade to neubralo; jubilanti sa napokon dočkali úvodnej gratulácie, ktorú tentokrát nemohol predniesť náš „šefino“, sám jubilant, zastúpila ho „poverená osoba“. Výsledkom boli tieto slová:

    „Milí naši -Alenka, Helka, Juraj, Peter a Paľko! Nie je nutné byť prvým v rade tých, ktorí vám prišli pogratulovať. Dôležitým je, že vás máme v srdci a máme vás radi! A že vám pribúdajú vrásky na čele? Že zas ťažšie je vstať z postele? Že občas vám srdce búši? Zachovajte pokoj! Vám to všetko sluší! Roky nepočítajte, radšej si užívajte! Kašlite na to čo je v kalendári, dôležitejšie je, čo má človek v duši. Prajeme vám veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa šťastia, lebo je krásne, veľa lásky, lebo je jej málo a všetko NAJ..., aby žiť za to stálo! A dodatok pre naše dámy-jubilantky: Miesto kvetu vo váze - sex, chlapov a peniaze! Na každý deň kvôli srande, aspon jedno malé rande! Na každú noc miesto spania, 8 hodín milovania!!“

    Potom prišli na rad kytice, darčeky, dlhý rad gratulantov....., dobrá večera, torty nielen krásne ale aj chutné.... Tanečky nemohli chýbať – dokonca bola aj kapela, dvojčlenná, ktorá sa osvedčila už na klubovej 25-ke. Aj ona sa postarala o výbornú náladu!! Mimoriadne škaredé počasie nemalo šancu nám ju pokaziť! Pred polnocou už boli aj cesty prejazdné (hoci šoféri zaplatili, ako vždy, daň za svoje pohodlie – okrem prípitku len vodu museli piť)! 

   Tu je link na fotoalbum:
 https://goo.gl/photos/pyvY8MnyvHaWxUEj8