2016 - 25. narodeniny nášho klubu

Autor: Slávka Melečková <(at)>, Téma: Kronika, Vydané dňa: 20. 10. 2016

      Áno, čas beží a v sobotu, 15. októbra, sme si tento fakt pripomenuli! Ale už nie aj tanečnou súťažou ako pred piatimi rokmi – nejako rednú počty párov, ktoré pravidelne chodia na tréningy.


    Ale zato sa radi stretávame na rôznych oslavách či výletoch. Temer 50 prijalo pozvanie na oslavu štvťstoročnice 1. TK Senior v reštaurácii Bridge v Apollo klube, ktorý už roky existuje v budove zo začiatku dvadsiateho storočia (1910 – 1917) ako rodinné a kancelárske priestory firmy Apollo, v budove, ktorá si zachovala svoju pôvodnú polyfunkčnú funkciu. Pred 16. hod sme sa začali schádzať, niektorí to dlhšie hľadali – zabudli si adresu “vygugliť”. Čakalo nás uvítacie vychladené Prosseco, slávnostne vyzdobené stoly, na nich menovky… a dobrú náladu sme si doniesli zo sebou (bohatá fotodokumentácia o tom svedčí).

   Peťo predniesol uvítaciu reč …. a pred prípitkom sme si v tichu spomenuli na tých, ktorí sa našej 25-ky nedožili: na MilanaT., Milana P., na Jarku Š., Šaňka I.  Áno, starneme…!

   Po dobrej večeri mal Peťo pre nás prekvapenie – premietol nám DVD-čko, ktoré zostavil z 25 ročných klubových spomienkových fotiek a videí! A potom každému to DVD venoval, spolu so spomienkovým perom!  

    Okolo šiestej sa rozprúdila zábava, aj živá hudba bola!! A ako perličku si Juraj Šidlo pripravil nácvik zlomku spomienkovej choreografie Štvorylka. Boli sme dobrí…., pán choreograf bol s nami spokojný! Aj krásna torta bola, s veľkou zlatou 25-kou!!

    Takže, užívajme si ďalšie spoločné roky v našom tanečnom klube, aj keď jeho činnosť spočíva vo väčšine už “len” v turisticko-spoločenských akciách. 

Link na fotoalbum: 
  https://goo.gl/photos/Kjc25YUoZiKYZ4Ty9