Gulášpárty 2016

Autor: Slávka Melečková <(at)>, Téma: Kronika, Vydané dňa: 26. 06. 2016

    Týždeň po klubovom výlete v Štiavnických vrchoch sme sa opäť stretli, v sobotu, 25. júna 2016, na tradičnom guláši a marhuľových knedlíkoch, v záhrade u Paľka a Vierky.    Všetci sme boli prekvapení ako rýchlo v záhrade vyrástol ich nový rodinný dom!!! Vlani sa hovorilo o plánoch na dom a on už stojí. Kolaudácia ešte chce svoj čas, ale veľa tomu nechýba! Jasné, že sme všetci absolvovali prehliadku domu.

    Varilo sa už hádam od deviatej ráno, našťastie nechýbali pomocníci. Počasie nám tento rok viac prialo ako vlani, len zase bolo až veľmi horúco!! Ale v tieni pod košatým orechom sa dobre sedelo. Šantilo okolo nás aj štvoro vnúčat našich seniorov, hlavne konáre orecha ich lákali!  Opäť nechýbali kadejaké donesené dobroty v skupenstve pevnom i tekutom! Karol - známy svojim zanietením tangom argentínom, nás všetkých šokoval, predstavil nám svoju novú tanečnú partnerku, polovyrobenú bábku v životnej veľkosti! Ešte ju treba dokončiť; sme zvedaví na jeho, ich prvú choreografiu!

    "Zdravé jadro" vyčkalo aj večerných oneskorencov – Helku so Zenom; trochu gulášu im ostalo. Termín "zdravé jadro" nevystihuje podstatu, pretože tí, ktorí prišli skôr ako o 14. h alebo neskoršie sa nemohli pasovať za zdravé jadro na rozdiel od tých, ktorí tam boli od 10.-11. h, či skôr!!!!

 Poďakovanie Paľkovi a Vierke za ich opätovne zorganizovanie tejto už tradičnej klubovej udalosti!

link na fotoalbum:

https://photos.app.goo.gl/w3dnW6SHQrp6YCt69