Maškarný ples v DK Zrkadlový háj 2015 (napísal J. L.)

Autor: Slávka Melečková <(at)>, Téma: Kronika, Vydané dňa: 19. 02. 2015

              Už sa fašang kráti, už sa nenavráti....... Držiac sa tohto porekadla vybrala sa „mladá chasa“ z nášho klubu na 15. petržalský maškarný ples, ktorý sa konal v piatok, 6. 2. 2015 v Zrkadlovom háji a ktorý je už pomaly našou „materskou“ scénou, čo sa týka fašiangových zábav.


        Predbežne bolo organizátormi vyhlásené „zameranie“ masiek na tému Vidiek. Téma sa nikdy dogmaticky nedodržiava, ale my, z 1. TK, ktorí máme naštudovanú choreografiu Moravský baladikon a k tomu máme parádne dámske i pánske kroje, sme vyrukovali na parket, sťaby nás jedna mater mala..... Týkalo sa to našich Kukučiek, Helky so Zenom, Paľka s Vierkou, Božky s Jožkom, Alenky s Vojtom a Ivy. Juditka s polovičkou a Peter G. museli zvoliť iné masky, keďže oni túto choreografiu netancovali. Nekompromisná chrípka sa ujala nášho trénera Petra a tak sa musel s ňou poriadne vyváľať v posteli, na čo manželka Gabika iba bezbranne pozerala...; a preto si s nami nemohli zaplesat, škoda!
       Za bezbrehé šantenie ďakujeme Helke, ktorá nám tento zážitok znovu zorganizovala. Zatancovali sme si pri niekoľkých hudbách a prehodili sme slovko aj s moderátorom večera Š. Skrúcaným. Bombónikom na záver bol odvoz domov zdarma zmluvným taxíkom. A tak väčšina z nás sa ukladala do postele okolo 4. hodiny rannej, po dobre vykonanej práci..... Kto neverí, nech si pozrie pár snímok na našom webovom albume.
link na fotoalbum:

https://photos.app.goo.gl/yqYr1Wtqn43y9rJG6