Mikuláš 2011

Autor: Slávka Melečková <(at)>, Téma: Kronika, Vydané dňa: 11. 12. 2011

    Vlaňajší mikulášsky článok končil vetami: „Dúfajme, že o rok sa v dobrom zdraví zídeme opäť všetci!!?? Lebo tento rok nám chýbali Milan a Alenka – Milanovi držíme palce, aby mu jeho zdravotný stav dovolil už v januári si s nami zatancovať na plese choreografiu rumby.“


    Žial, Milan si už s nami nezatancoval a opäť chýbal – odišiel od nás 19.1.2011 tam, odkiaľ nieto návratu, Alenka prišla tohto roku sama! Pre chorobu či iné povinnosti chýbali viacerí (8?), ale aj tak nás bolo veľa! Veselšou zmenou večera bolo, že prišli až dvaja Mikulášovia – veľký Mikuláš-Jozef mal malého pomocníka, čertica-Juditka sa stala krásnym anjelom a z Bohuša-anjela bol úžasný čert!!
    Sála klubu Valčík bola zase krásne vyzdobená, tentokrát v znamení tohtoročných klubových 20. narodenín! Kapustnica bola už tradične výborná a nálada tiež! Aj sa tancovalo, aj sa rozprávalo – veď mnohí z nás sú už len „priatelia klubu“ a tak sa nevídame na tréningoch ale len na spoločenských udalostiach, na výletoch. Sme radi, že sa máme!! Dovidenia o rok!
link na fotoalbum:

https://photos.app.goo.gl/P31zehYxvAdjTuaS8